Home Contact
Search
 

Docenten Masterfase

 
Betsy van Soelen, directeur/co÷rdinator masterfase
E-mail: e.van.soelen@mca.nl
Tel: 072-548 3724 
 
    
Margret Kaandorp, docent psychiatrie 
E-mail: margret.kaandorp@mca.nl
Tel: 072-548 3724
 
Josephine Ariaansz, docent beschouwende vakken
E-mail: j.m.j.ariaansz@mca.nl
Tel: 072-548 3724 
 

Anneke Tromp, docent dermatologie
E-mail: a.r.tromp-schaap@mca.nl
Tel: 072-548 3724
 
Marjanne van der Weide, neurologie en kindergeneeskunde
E-mail: j.vander.weide@mca.nl
Tel: 072-548 3724 
 


Annelies Vervoort, docent heelkunde
E-mail: a.vervoort@mca.nl
Tel: 072-548 3724
 
Carolyn Teuwen, docent verloskunde, kindergeneeskunde en gynaecologie
E-mail: c.j.teuwen@mca.nl
Tel: 072-548 3724 
 

Alize Okel-Kooy, docent oogheelkunde
E-mail: a.okel.kooy@mca.nl
Tel: 072-548 3724  
 
   
Caroline Buis, coach/vertrouwenspersoon
E-mail: c.a.m.buis@mca.nl
Tel:   072 - 548 3700/3703

Marijke Mossel-Pennings, co÷rdinator  
E-mail: m.mossel-pennings@mca.nl
Tel: 072 - 548 3731
MCA-kamer: 433